W tym roku podaruj swoim dziadkom wyjątkowy prezent! Plakat na Dzień Babci i Dziadka to upominek niesztampowy i znacząco wyróżniający się na tle typowych czekoladek, kwiatów, skarpet, herbat, czy kosmetyków do pielęgnacji. Wszystkie wymienione podarunki może i są efektowne, ale za to nietrwałe, więc nie pozostaną przy Twoich dziadkach przez długi czas. Plakat personalizowany ma z kolei szansę stać się dla nich wartościową pamiątką, która przetrwa wiele lat.

Plakat na Dzień Babci i Dziadka – czy to dobry pomysł na prezent? 

Najbardziej wartościowe upominki to te, w które włożyło się swoje całe serce, pomysł, talent i zaangażowanie. To właśnie takie prezenty otrzymane od wnuków najbardziej doceniają dziadkowie. Za pomocą plakatu na Dzień Babci i Dziadka możesz zrealizować kilka różnych założeń: 

  • wyrazić swoją wdzięczność, szacunek i miłość do dziadków,
  • przekazać im najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności, 
  • powiedzieć dziadkom, że są wyjątkowi i że jesteś dumny, że możesz być ich wnukiem,  
  • podkreślić indywidualne pasje i zainteresowania dziadków, 
  • przywołać wspomnienia, które poruszą ich serca.

Niezależnie, który kierunek obierzesz, plakat dla babci i dziadka może być unikalną i nietuzinkową dekoracją wnętrza ich domu, a także wspaniałą pamiątką, która każdego dnia będzie sprawiać radość Twoim dziadkom.   

Plakat na Dzień Babci i Dziadka – jak zrobić? 

Plakat na Dzień Babci i Dziadka zamówisz w naszym sklepie internetowym Empik Foto. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mnóstwo pomysłów i inspiracji na kreatywny plakat dla dziadków, który możemy wydrukować na papierze fotograficznym o gramaturze 270g/m2 lub płycie wykonanej z twardej pianki o grubości 5 mm. Grafikę naniesioną na papier fotograficzny możemy na Twoje życzenie oprawić w białą lub czarną ramę, dzięki czemu będzie prezentował się jeszcze bardziej efektownie. Oferujemy różne formaty plakatów, co pozwala dobrać dekorację idealnie pasującą do wnętrza domu dziadków.  

Każdy z dostępnych w naszym sklepie i szablonów możesz dowolnie personalizować i wpływać na każdy najdrobniejszy szczegół grafiki. Dodawaj swoje zdjęcia, rysunki i napisy. Korzystaj z bogatej bazy klipartów, czcionek i elementów ozdobnych, które pomogą Ci stworzyć projekt „szyty na miarę” Twoich oczekiwań. Wybierz wzór plakatu, który najbardziej Cię zaintrygował lub sięgnij po pusty szablon i stwórz plakat dla dziadków całkowicie od zera. Nasz intuicyjny edytor sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania. Plakat dla dziadków tworzysz wygodnie w swoim domu, dlatego nie musisz się spieszyć. Skoncentruj się lub baw się swoim projektem. Spraw, aby ostateczny efekt zaskoczył i zachwycił ukochanych seniorów tak, aby z dumą zawiesili plakat od wnuka na ścianie w swoim domu. 

Plakat na Dzień Babci i Dziadka – oryginalny sposób, aby wyrazić swoją miłość 

Upominki przygotowane własnoręcznie mają to do siebie, że w wkładasz w nie całą swoją duszę i serce. To także bardzo dobry nośnik myśli i emocji kierowanych w stronę osoby obdarowanej. Czasem trudno jest wyrazić swoje uczucia za pomocą słów. Plakat pomoże Ci przekazać wszystko to, czego nie umiesz wyrazić bezpośrednio. Spraw swoim dziadkom radość i powiedz im, że bardzo ich kochasz i są dla Ciebie ważni. Wybierz motyw plakatu, który na pewno się im spodoba i który będzie pasował do aranżacji ich domu lub mieszkania. Stwórz wyjątkową dekorację i pamiątkę dla dziadków, dzięki której każdego dnia będą z dumą, miłością i wzruszeniem myśleć o swoim wnuku.  

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 5 =